سایت گل فروشی آنلاین همراه با دامین به فروش می رسد.

سبد گل مناسب تولد

سبد گل مناسب تولد

از میان همه هدایایی که می شود برای روز تولد انتخاب کرد، گل جایگاه ویژه ای دارد که می تواند احساس و پیام شما را به زیباترین حالت به گیرنده ی آن منتقل نماید. حال چه گل را برای یک هدیه ی اصلی و چه برای یک هدیه ی جانبی در نظر بگیرید مهم است که با توجه به شرایطتان، یک سبد گل مناسب تولد انتخاب نمایید.
معنای گل ها
چنانچه بدانید هر گل چه پیامی دارد، راحت تر می توانید انتخاب بهتری را داشته باشید. ما در اینجا به بررسی معنای گل ها می پردازیم:

•    گل رز: رز قرمز نماد عشق بوده و برای هدیه کردن به خانم ها بسیار مناسب می باشد.
•    گل لیلیوم:  نماد خوشبختی و شادی است.
•    ارکیده: نماد شکوه و بزرگی است. رنگ ارغوانی ارکیده نمادی از عشق و زیبایی است و رنگ صورتی آن نمادی از محبت خالص است.
•    گلژربرا: نماد شادی و پاکی بوده و برای هدیه ی تولد خانم ها بسیار مناسب می باشد.
•    زنبق: پیام آور تحسین است برای هدیه نمودن به اشخاصی که موفقیت برای آن ها مهم است می باشد. مثل یک مرد موفق یا یک دانشجوی موفق هدیه ی مناسبی است.
•    گل داوودی: این گل نماد دوستی بوده و می توان این گل را به دوستی صمیمی هدیه داد. هدیه کردن آن به یک دوست می تواند به این معنا باشد که آن دوست برای اهداکننده ی گل، دوست فوق العاده ای بوده است. رنگ سفید این گل نمادی از وفاداری به معشوق می باشد. رنگ قرمز داوودی نمادی از عشق، رنگ زرد آن نمادی از عشق یک طرفه می باشد.
•    گل اورینتال: این گل به معنای شادی بوده و برای هدیه کردن به آقایان بسیار مناسب می باشد.
•    گل نرگس: این گل نمادی از آغاز نو و تولدی دوباره است. این گل برای آغاز مجدد یک رابطه ی دوستانه جزء محبوب ترین گل ها به حساب می آید. این گل برای تولد نوزادان هم استفاده می شود و به معنای فرارسیدن بهاری از زندگی کودک است.
•    گل میخک: میخک قرمز البته از نوع پر رنگ آن نمادی از عشق و احساسات عمیق است.
•    گل آفتابگردان: این گل نمادی از وفاداری به معشوق و افتخار به طرف مقابل است. به همین علت این گل می تواند انتخاب مناسبی برای سبد گل مناسب تولد باشد.
•    گل آلاله: گل آلاله رنگ های متنوع و زیادی دارد. مهم ترین پیام این گل شادی است. البته رنگ زرد این گل به معنی شروع دوستی است.

بهترین سبد گل برای تولد
گفتنی است بهترین سبد گل مناسب تولد از لحاظ معنا و پیام، سبد گل لیلیوم، ارکیده، رز قرمز و ژربرا می باشد. نه تنها هر گلی معنای به خصوصی دارد بلکه هر رنگی نیز مفهوم خاص خود را به دنبال دارد. بد نیست بدانید که در فرهنگ ها و کشورهای مختلف هر گل معنی متفاوتی دارد.
علاوه بر این، هر رنگ رز نیز پیام خاص خود را دارد. مثلا رز زرد نماد دوستی، رز سفید نمادی از پاکی و جوانی و گل رز قرمز نمادی از عشق، رز صورتی نمادی از قدردانی کردن، رز بنفش نمادی از جادویی بودن، رز نارنجی نمادی از شور و اشتیاق می باشد.

یک پاسخ به "سبد گل مناسب تولد"

  1. A WordPress Commenter

    Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

نظرات بسته هستند